Hakkımızda

Hakkımızda

Şirket Profili

MTN, kalıp üretimini profesyonel yönetim anlayışı ile gerçekleştirmektedir.
Kalıp yaklaşımı = İnovasyon. MTN, en son teknolojiye sahip deneyimli ekip, yazılım, makine ve diğer ekipmanlara sahiptir.

MTN, müşteriler için Ortak Tasarım ve FSS (Tam Hizmet Sağlayıcı) yapabilir. MTN, müşterilerinin çeşitli projelerde çözüm ortağıdır. Sürekli gelişim, yeniliklerde öncü rol, dinamizm, hızlı ve kaliteli üretim için ekibimize teşekkür ederiz.

MTN’in amacı, kalıp tasarım ve üretiminde toplam kalite ve dolayısıyla mutlak müşteri memnuniyetidir. Bu amaçla ürünlerimizin en kaliteli, estetik kriterlere uygun, kısa sürede ve daha az maliyetle tasarlanmasını ve üretilmesini sağlayacak üretim projelerini ve organizasyonlarını başarıyla gerçekleştirmiş bulunmaktayız.

Hedefimiz, sürekli yenilik ve gelişim anlayışıyla sektör standartlarını belirleyen firmamızı ileriye taşımaktır. MTN imzasını taşıyan önemli ve başarılı projelerin çoğunun altında yatan felsefe budur.

OUR VISION

VİZYONUMUZ

VİZYONUMUZ

Otomotiv ve Beyaz Eşya Sektöründe, iş faaliyetleri ve plastik enjeksiyon kalıp taleplerinde tüm sektörler arasında ilk olmak, global pazarlamada bilinen bir marka olmayı geliştirirken inovasyondaki gücümüzü göstermek, teknolojik açıdan her zaman optimum çözümler geliştirmek. altyapı ve çalışanlarımızın yetenekleri.

MİSYONUMUZ

İnsana ve çevreye saygılı, ortaklarımız için her zaman değer yaratan yenilikçi bir yaklaşım.

OUR VALUES

Yenilikçi gücümüzü, teknolojik altyapımızı ve çalışanlarımızın yetkinliğini kullanarak, ürün ve hizmet kalitemiz ile müşteri isteklerine optimum çözümü sunuyoruz.